REGISTRACE

ON-LINE OBJEDNÁVKA

ZADÁVÁNÍ INZERÁTŮ

TVORBA WWW

INTERAKTIVNÍ HRY
GRAFIKA
ANIMACE
CD ROM PREZENTACE
INTERNETOVÉ ANIMACE
UŽITEČNÉ ODKAZY
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


                                                                                                                   
      
TVORBA WWW PREZENTACÍ
     _______________________________________________________________

 
             Telefonní spojení pro tvorbu www.prezentací: + 420 608 370 070,
                                       e-mail: registr.registrace@seznam.cz

 

 

Vytvoření internetové prezentace Vám dneska nabídne kdekdo. Za pár korun Vám splácají cokoliv na počkání. Spousta firem si neuvědomuje rizika tohoto jednání. Jakákoliv prezentace firmy na veřejnosti má dopad na vaši prestiž a klientela je tou první skupinou, která se nechá ovlivnit prvním dojmem. I když nám reklama nejmenované firmy tvrdí opak, tak Image je v obchodu nezastupitelnou kapitolou.

Vzhled WWW prezentace je do značné míry ovlivněn oborem podnikání, ale také např. cílovou skupinou, kterou chce oslovit. Faktorů působících na vzhled je velká spousta a stačí jemný nesoulad mezi nimi a Vaše prezentace vyzní negativně.

Toto je problém velké části firem, které si nechají (nebo dokonce sami na koleně vyrobí) vytvořit "nějakou tu stránku", jenom proto že se chtějí zviditelnit touto velice efektivní cestou. Praxe v našem oboru je trochu jiná - Je lepší žádná prezentace, než-li špatná prezentace.

My s Vámi probereme všechny Vaše požadavky a zvolíme nejlepší řešení Vašeho zviditelnění.

 

 __________
______________________________________________________

Copyright ©2007 REGISTRACEi. Publikování nebo šíření obsahu REGISTRACE je bez písemného souhlasu zakázáno.Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na adrese: registr.registrace@seznam.cz, a nebo na telefonním čísle +420 608 849 594