REGISTRACE

ON-LINE OBJEDNÁVKA

ZADÁVÁNÍ INZERÁTŮ

TVORBA WWW

INTERAKTIVNÍ HRY
GRAFIKA
ANIMACE
CD ROM PREZENTACE
INTERNETOVÉ ANIMACE
UŽITEČNÉ ODKAZY
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


                                                                                                                   
      
INTERAKTIVNÍ HRY
     _______________________________________________________________

 
           Telefonní spojení pro tvorbu interaktivních her: + 420 608 370 070,
                                        e-mail: registr.registrace@seznam.cz

 

Spousta firem se dnes snaží zvednout svou prestiž za pomocí Interaktivních Her na svých stránkách. Pokud se s tímto termínem setkáváte poprvé, jedná se o jednoduché zábavné hry, které jsou inspirované předmětem podnikání. Jako zářné příklady slouží počiny většiny automobilek - návštěvník stránek si vybere nejnovější model auta v dané době na trhu a vyráží s ním na cestu. Po projetí prvního úseku se dozvídá něco o parametrech vozu a vyhrává nové tlumiče. S nimi se opět vydává na o něco obtížnější úsek.

Mluvíme o zábavné formě propagace, kdy se zákazník aktivně podílí na Vaší prezentaci, je vtažen do děje a jeho pozornost je zvýšená. Co více si můžete přát, když se návštěvník stránky dobře baví. Pokud se baví, je tady velká pravděpodobnost , že se o Vaší prezentaci zmíní ve svém okolí. A máte na světě lavinovitě se šířící reklamní úspěch.

 

 

 

__________
______________________________________________________

Copyright ©2007 REGISTRACEi. Publikování nebo šíření obsahu REGISTRACE je bez písemného souhlasu zakázáno.Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na adrese: registr.registrace@seznam.cz, a nebo na telefonním čísle +420 608 849 594