REGISTRACE

ON-LINE OBJEDNÁVKA

ZADÁVÁNÍ INZERÁTŮ

TVORBA WWW

INTERAKTIVNÍ HRY
GRAFIKA
ANIMACE
CD ROM PREZENTACE
INTERNETOVÉ ANIMACE
UŽITEČNÉ ODKAZY
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


                                                                                                                   
      
CD ROM PREZENTACE
     _______________________________________________________________

 
           Telefonní spojení pro tvorbu CD ROM prezentací: + 420 608 370 070,
                                       e-mail: registr.registrace@seznam.cz

 

 

Prezentace na tomto druhu média je velice zajímavá alternativa. Můžeme ho považovat za propagační předmět jako jsou propisky a klíčenky s Vaším logem. Použití dvou zmíněných příkladů je jasné - s propiskou se dá psát a klíčenka se strčí do kapsy. Co ale s CD. Praktické využití je v podstatě nulové (krom tácku pod kávu), ale mnohem důležitější je jeho obsah.

Na CD můžeme umístit veškeré propagační materiály, internetovou prezentaci nebo galerii Vašich produktů či služeb doprovázenou mluveným komentářem.

CD je řešeno tak aby na zákazníka nekladlo žádné požadavky. Po vložení do mechaniky se automaticky spustí (bez jakékoliv instalace) a zobrazí se atraktivní menu (na CD nejsme omezeni velikostí dat jako na internetu a můžeme si dovolit umístit spoustu plnobarevné grafiky), které Vás kompletně provede celou prezentací.

 

 __________
______________________________________________________

Copyright ©2007 REGISTRACE. Publikování nebo šíření obsahu REGISTRACE je bez písemného souhlasu zakázáno.Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na adrese: registr.registrace@seznam.cz, a nebo na telefonním čísle +420 608 849 594