REGISTRACE

ON-LINE OBJEDNÁVKA

ZADÁVÁNÍ INZERÁTŮ

TVORBA WWW

INTERAKTIVNÍ HRY
GRAFIKA
ANIMACE
CD ROM PREZENTACE
INTERNETOVÉ ANIMACE
UŽITEČNÉ ODKAZY
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


                                                                                                                   
      
ANIMACE
     _______________________________________________________________

 
                   Telefonní spojení pro tvorbu animace: + 420 608 370 070,
                                       e-mail: registr.registrace@seznam.cz

 

 

Nedílnou součástí grafiky je také animace. Ta může obsahovat cokoliv týkající se Vašeho podnikání - reklamní šot, krátká internetová upoutávka nebo zkrátka animovaný film.

Animace můžeme rozdělit podle jejich datové náročnosti na malé - 2D kreslené, vhodné pro umístění na Vaše internetové stránky, kde můžete ve zkratce (s nadsázkou) prezentovat Vaše služby či image. Jejich velikost je řádové v kilobajtech (větší objem je z hlediska internetu nepoužitelný).

A velké - 3D, které jsou datově velice náročné - desítky megabajtů, ovšem obsahují prostorovou informaci, která je velice důležitá pro lepší představu. Umístění těchto animací při Vaší prezentaci na internetu je v podstatě nemožné (nikdo není ochoten čekat příliš dlouho než se např. 20 MB stáhne), ale jako dokonalé médium se jeví použití CD ROM.

 

__________
______________________________________________________

Copyright ©2007 REGISTRACE. Publikování nebo šíření obsahu REGISTRACE je bez písemného souhlasu zakázáno.Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na adrese: registr.registrace@seznam.cz, a nebo na telefonním čísle +420 608 849 594